Prodávejte přes iDesign

Co je iDesign.cz?

iDesign.cz je agregátor zboží se zaměřením na bytový design, nábytek, interiérové vybavení a designové doplňky. Je zde pro všechny, kteří hledají inspiraci pro zařízení svého bydlení. Portál iDesign.cz denně agreguje tisíce položek produktů, které na českém trhu nabízejí desítky prodejců nábytku, osvětlení, doplňků a všeho, co s bytovým designem souvisí.


Co mi iDesign.cz přinese?

Náš portál navštěvují denně stovky lidí, kteří hledají konkrétní produkt nebo hledají inspiraci pro své bydlení. Přicházejí k nám díky vypracovanému marketingu založeném na systému několika stovek PPC kampaní. Cílený marketing nám zajišťuje nejen vysokou návštěvnost, ale hlavně přesné zacílení. Napojením svého eshopu na naši aplikaci získáváte možnost zařazení svých produktů do našich databází a díky tomu můžeme své návštěvníky přesměrovat přímo na váš eshop.

Jaké zboží mohu na portálu iDesign.cz prezentovat?

Můžete u nás prezentovat veškerý designový nábytek pro bydlení, interiérové doplňky, osvětlení a další produkty, které souvisejí s vybavením bydlení. Kompletní seznam kategorií naleznete v levé části portálu.

Je počet nabízených produktů nějak omezený?

Není. Můžete začít od jednoho výrobku, anebo využít automatického XML Feed svého eshopu s tisíci položkami.

Jak mohu prezentovat své zboží na iDesign.cz?

Je to jednoduché. Stačí se jen zaregistrovat a my se postaráme o vše ostatní. Napojíme váš eshop na náš obchodní systém a pomocí XML Feed budeme denně aktualizovat všechny vámi vybrané produkty na agregátoru.

Jaká je návštěvnost webu iDesign.cz?

V současné době se návštěvnost pohybuje ve stovkách návštěvníků denně, V následujících měsících bude postupně navyšována denní návštěvnost na jednotky tisíc návštěvníků. iDesign je úzce zaměřený web, který nikdy nebude masovým médiem. Je zde jen pro ty, kdo hledají vše co souvisí s bytovým designem. Efektivita je pro nás důležitější než počet návštěvníků.

Kolik stojí služby iDesign.cz?

Na rozdíl od bannerové reklamy, kde je pro vás důležitý počet shlédnutí, na agregátoru iDesign.cz platíte pouze za jednotlivé prokliky na vaše stránky. Neplatíte tedy za to, že někdo shlédne výrobky, které prodáváte, ale pouze za proklik, který návštěvníka přesměruje na váš web bez ohledu na to, jestli u vás návštěvník koupí daný výrobek nebo jich koupí několik, anebo žádný. Proto pro váše výdaje není nejdůležitější návštěvnost našeho webu, jako jeho efektivita a cílené zaměření na ty, kteří hledají to, co vy prodáváte. Díky tomuto systému můžete průběžně řídit své výdaje za marketing a neplýtvat zbytečně penězi za něco, co k vám nepřináší konkrétního zákazníka. Pro ceny našich služeb nás prosím kontaktujte zde.

Mohu prezentovat své zboží i když nemám eshop?

Ano. Podporujeme i menší prodejce nebo výrobce s individuálním přístupem k zákazníkovi, kteří nemají vlastní eshop. Jednoduše si po registraci vložíte jeden nebo více produktů ručně přes webové rozhraní, popíšete produkt, vložíte obrázek, vyplníte údaje o ceně a dalších parametrech a uložíte. Kdykoliv pak můžete položku smazat, změnit nebo vložit další.

Jak mohu kontrolovat prokliky na svůj eshop?

Po registraci na iDesign.cz si můžete prohlížet stav svého účtu. Můžete kontrolovat jednotlivé položky, prohlížet si četnost zobrazení svých produktů a konkrétních prokliků na své stránky. U každého prokliku je zobrazen přesný čas, IP adresa, ze které k prokliku došlo, dokonce i země, ze které návštěvník na vaše stránky přichází, jeho prohlížeč a jazykové nastavení. Pokud je váš web napojen na Google Analytics nebo jiný nástroj na kontrolu návštěvnosti, jednoduše lze porovnáním zkontrolovat správnost údajů.

Nemůže někdo zneužít můj účet?

Díky složitému systému algoritmů jsme vybaveni zabezpečením proti vnějším útokům, zejména robotům a konkurenci, která by mohla opakovaně proklikávat na vaše stránky a bez efektu vás připravit o peníze a nás o spokojeného zákazníka. Systém algoritmů je tajný a pracuje nejen se stejnými IP adresami návštěvníka, ale i s intervaly mezi prokliky, jejich podobností a časovými prodlevami. Náš systém dokonce zamezí zpoplatnění opakovaného prokliku od stejného návštěvníka na stejný produkt v krátkém časovém intervalu. Tato obrana proti útokům je pro nás i pro vás z dlouhodobého hlediska oboustranné spokojenosti velice důležitá. Portál iDesign.cz je navíc zabezpečen protokolem HTTPS se šifrováním dat prostřednictvím CA Rapid SSL.

Nemohu se ve svém účtu dostat do mínusu?

Ne. Nikdy nemůžete utratit víc peněz než máte na svém účtu. Pokud je na vašem účtu nulový stav, vaše produkty nejsou smazány, ale přestávají být pro naše návštěvníky viditelné a my je nemůžeme přesměrovat na váš eshop. Aktuální stav svého účtu si můžete kontrolovat kdykoliv po přihlášení.

Jak probíhají platby?

Po registraci se můžete sami rozhodnout, kolik peněz chcete vložit na svůj účet. (Rádi vám poradíme, jak stav účtu optimalizovat, abyste měli stále dostatečný zůstatek, ale abyste ani zbytečně neblokovali své finanční prostředky.) Z vašeho účtu je pak po každém prokliku odečtena jeho cena. Na konci kalendářního měsíce je celková částka daného měsíce zohledněna ve faktuře, která vám bude odeslána. Zůstatek na vašem účtu automaticky přechází na další období. Pokud jsou finanční prostředky na vašem účtu nedostačující, včas vás upozorníme na to, že je třeba na účet převést finanční prostředky, abychom k vám mohli přivádět další zákazníky.