Detail
Ložnice

Z plátna na nábytek

Redakce iDesign.cz | 28. Květen 2015

Historie techniky kreslení na nábytek má své kořeny v Číně, kde toto umění vzniklo zhruba před třemi a půl tisíci lety. Ve 13. století dovezl cestovatel Marco Polo tajemství starověké čínské technologie do rodné Itálie, kde ji místní řemeslníci nejen zachovali, ale i dále obohatili. Malovaný nábytek se dnes znovu těší oblibě, především díky variabilitě možností zdobení. Zkrášlit totiž můžete každý kus nábytku, ať už je to jen čelo postele, nebo noční stolek.

Detail
Ostatní

Když má bydlení zelenou...

Redakce iDesign.cz | 28. Květen 2015

Postavit dům s nápaditým architektonickým řešením a funkčními interiéry v zajímavé lokalitě již v dnešní době není problém. Při stavbě vysněného bydlení však mnoho lidí zapomíná na to, že příbytek nebude pouze součástí jejich života, ale i součástí celé planety. Světový trend 21. století proto velí jasně – bydlet kvalitně, ale v souladu s přírodou a životním prostředím.

Připojte se do diskuze

Zobrazit produkty

Dekorace · Doplňky · Jídelna · Knihovny · Koupelna · Křesla · Kuchyňské linky · Obývací stěny · Osvětlení · Pohovky · Postele · Sedací soupravy · Skříně · Stoly · Taburety · Textil a koberce · Úložné prostory · Židle