Luxusní designová akvária

28. Květen 2015

Zavzpomínejte, jak vypadalo akvárium dříve a kolik práce stálo jeho běžná údržba. Doba se však změnila a změny se dotkly i oblasti akvaristiky. Tradiční vzhled akvária již nesplňuje požadavky moderních domů a útulných bytů.

Detail

Běžná akvária jsou prostorově náročná a jejich design nevyniká potřebnou elegancí. Nutnost neustálého čištění navíc komplikuje časové vytížení pracujících, proto by měl být styl dnešních akvárií přizpůsoben také současným podmínkám.

 

Jedním z důvodů, proč si do domovů pořizovat akvária může být pocit uvolnění a relaxace, který přináší pohled do koutku přírody. Se sloganem „Nová éra akvaristiky“ představila své designové akvárium NatureWall společnost Revolutionary aquarium systém, jejímž cílem bylo vytvoření co nejúčelnějšího propojení funkční a estetické stránky akvária. Vodní nádrž je vsazena do elegantního rámu, který se jednoduše zavěsí na zeď. Rafinovanost jeho provedení spočívá v dokonalém ukrytí filtračního systému a veškerého příslušenství právě do závěsného rámu. Díky svým úsporným rozměrům se akvárium hodí i do menších bytů. Správný oběh vody filtrační jednotkou spolu s optimálním prosvícením akvária zajišťuje vhodné prostředí pro rybky i sladkovodní krevety. Jedinečný minimalistický design dává vyniknout kráse akvária a díky jeho vnitřní decentní kompozici zase neztrácí svůj jemný výraz. Takové pojetí povyšuje akvárium na zajímavý a nápaditý doplněk, který se hodí nejen do bytu či rodinného domu, ale zároveň zaujme i v prostorách administrativních a komerčních objektů.

 

Připojte se do diskuze

Zobrazit produkty

Dekorace · Doplňky · Jídelna · Knihovny · Koupelna · Křesla · Kuchyňské linky · Obývací stěny · Osvětlení · Pohovky · Postele · Sedací soupravy · Skříně · Stoly · Taburety · Textil a koberce · Úložné prostory · Židle