Ložnice

Detail
Ložnice

Z plátna na nábytek

Redakce iDesign.cz | 28. Květen 2015

Historie techniky kreslení na nábytek má své kořeny v Číně, kde toto umění vzniklo zhruba před třemi a půl tisíci lety. Ve 13. století dovezl cestovatel Marco Polo tajemství starověké čínské technologie do rodné Itálie, kde ji místní řemeslníci nejen zachovali, ale i dále obohatili. Malovaný nábytek se dnes znovu těší oblibě, především díky variabilitě možností zdobení. Zkrášlit totiž můžete každý kus nábytku, ať už je to jen čelo postele, nebo noční stolek.

Detail
Ložnice

Čelo postele - designová dominanta

Redakce iDesign.cz | 30. Leden 2015

Postel je dominantou každé ložnice, a pokud se tento pokoj nemá stát jen místem pro přespávání, ve kterém se snažíme trávit minimum času, měli bychom se soustředit také na design, ne jenom na užité vlastnosti tak důležité pro spánek. A zatímco v konstrukci lůžka jako takového není příliš velký prostor pro kreativitu, čela postelí jsou tím, co dokáže dodat novou energii celému interiéru.

Připojte se do diskuze

Zobrazit produkty

Dekorace · Doplňky · Jídelna · Knihovny · Koupelna · Křesla · Kuchyňské linky · Obývací stěny · Osvětlení · Pohovky · Postele · Sedací soupravy · Skříně · Stoly · Taburety · Textil a koberce · Úložné prostory · Židle